O Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής Γεράσιμος Σιάσος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην τελετή έναρξης του συνεδρίου με τίτλο: 2023 Judicial Renaissance που οργανώνουν η Νομική Σχολή του Ε.Κ.Π.Α., το Συμβούλιο της Επικρατείας και το National Judicial College των Η.Π.Α.. Η τελετή θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 4 Σεπτεμβρίου 2023, ώρα 09.00 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης» του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Η Α.Ε. η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου θα τιμήσει την τελετή έναρξης του συνεδρίου με την παρουσία της και θα απευθύνει χαιρετισμό. Οι εργασίες του συνεδρίου θα πραγματοποιηθούν από 4 έως και 7 Σεπτεμβρίου 2023 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης».

από έως
Scheduled Νομική Επιστήμη Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις