Το Ε.Κ.Π.Α. τρέχει 5km – Πρόσκληση Συμμετοχής στο “5km Universities Night Run” στο πλαίσιο του Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας 2024

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, στο πλαίσιο των Δρομικών εκδηλώσεων του Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας 2024, συμμετέχει στον νυχτερινό Πανεπιστημιακό Αγώνα Δρόμου 5km που θα λάβει χώρα το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2024.

Όλη η Ακαδημαϊκή κοινότητα του Ε.Κ.Π.Α., φοιτητές και φοιτήτριες, μέλη Δ.Ε.Π., Ε.Ε.Π., Ε.ΔΙ.Π., Ε.Τ.Ε.Π. και Διοικητικό Προσωπικό, θα συμμετάσχει ως «Ομάδα Ε.Κ.Π.Α.» με την επωνυμία The Owls. Το κόστος της συμμετοχής όσων δηλώσουν θα καλυφθεί από το Ε.Κ.Π.Α. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα κατατεθούν ομαδικά στην Ο.Ε. του ΣΕΓΑΣ από το Ε.Κ.Π.Α.

qr marathon

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι και τις 15 Σεπτεμβρίου 2024 στο: https://forms.gle/E9no2K1fX7L4nzRX8.

Δηλώστε συμμετοχή και γίνετε μέλη της μεγάλης παρέας δρομέων του Ε.Κ.Π.Α.