Διάλεξη του Καθηγητή Βιοϊατρικής Πληροφορικής του University College London (UCL), Σ. Δεναξά, με τίτλο «Defining and redefining human disease using electronic health records» [28/6/23]

Η Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών ΔΠΜΣ «Βιοστατιστική και Επιστήμη Δεδομένων Υγείας» σας προσκαλεί την Τετάρτη 28 Ιουνίου και ώρα 4 μ.μ. στη διάλεξη του Καθηγητή Βιοϊατρικής Πληροφορικής του University College London (UCL) και επισκέπτη καθηγητή στο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) «Βιοστατιστική και Επιστήμη Δεδομένων Υγείας», Σ. Δεναξά, με τίτλο: «Defining and redefining human disease using electronic health records».

Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο Φυσιολογίας, στην Ιατρική Σχολή (Μικράς Ασίας 75, 115 27 Αθήνα).

Δυνατότητα παρακολούθησης και εξ αποστάσεως μέσω του συνδέσμου: https://uoa.webex.com/uoa/j.php?MTID=m9e338cc838e643ada533109869aa3e77

Scheduled Επιστήμες Υγείας Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις