Μπορείτε να διαβάσετε παρακάτω τις πληροφορίες για τα νέα δωρεάν διαδικτυακά μαθήματα για Υποψήφιους Διδάκτορες, που διοργανώνονται από το Πανεπιστήμιο της Στοκχόλμης-μέλος της κοινοπραξίας του CIVIS και να δηλώσετε συμμετοχή σε αυτό που σας ενδιαφέρει!

Τίτλος: “Doctoral level courses available online”- at the Faculty of Humanities, by Stockholm University
Ποιους αφορά:
Υποψήφιους Διδάκτορες
Πεδία Σπουδών:
Όλα τα επιστημονικά-ερευνητικά πεδία
Προθεσμία υποβολής αιτήσεων:
15 Ιουνίου 2022
Αιτήσεις:
Ηλεκτρονικά στη φόρμα που επισυνάπτεται και με αποστολή της από τον επιβλέποντα καθηγητή της διατριβής στην ηλεκτρονική διεύθυνση: doctoralschool@hum.su.se.
Format μαθημάτων:
Διαδικτυακό(δεν περιλαμβάνεται επιχορήγηση)
Περίοδος διεξαγωγής μαθημάτων: Ακαδημαϊκό έτος 2022-2023
Γλώσσα μαθημάτων:
Αγγλικά

Για τυχόν ερωτήσεις και απορίες, μπορείτε να απευθυνθείτε στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: lars.nordgren@su.se.

Για περαιτέρω πληροφόρησή σας, δείτε αναλυτικά πληροφορίες για την εν λόγω πρόσκληση και τις προϋποθέσεις συμμετοχής στο επισυναπτόμενο αρχείο και στην επίσημη ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου της Στοκχόλμης εδώ.

Στο παρακάτω αρχείο τίθεται η φόρμα αίτησης: