Εκδήλωση προς τιμήν των αφυπηρετησάντων μελών του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού του Ε.Κ.Π.Α. [19/06/2024]

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής κ. Γεράσιμος Σιάσος έχει την χαρά να σας προσκαλέσει στην εκδήλωση προς τιμήν των αφυπηρετησάντων μελών του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού των Σχολών του Ε.Κ.Π.Α. από το 2019 έως το 2023.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 19 Ιουνίου 2024 και ώρα 18.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Πρόγραμμα της εκδήλωσης

Προσφώνηση από τον Πρύτανη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, Καθηγητή κ. Γεράσιμο Σιάσο.

Χαιρετισμoί από τους Κοσμήτορες των Σχολών του Ε.Κ.Π.Α.

Επίδοση διπλωμάτων εύφημης μνείας στα αφυπηρετήσαντα μέλη του Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού.

Scheduled Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις