Ορκωμοσία αποφοίτων του Δ.Π.Μ.Σ. «Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική» του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Ε.Κ.Π.Α.

Την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024, στο κεντρικό κτίριο του Πανεπιστημίου Αθηνών, στο αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος», πραγματοποιήθηκε μέσα σε κλίμα χαράς η Τελετή Ορκωμοσίας των αποφοίτων του Διιδρυματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφαρμοσμένη Οικονομική και Χρηματοοικονομική» με ειδικεύσεις:

1. Χρηματοοικονομική Ανάλυση και Πολιτική,
  2. Εφαρμοσμένη Λογιστική και Ελεγκτική και
  3. Δημόσια Ελεγκτική.

Τους αποφοίτους χαιρέτησαν και ευχήθηκαν ο Αντιπρύτανης Οικονομικών και Ανάπτυξης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής κ. Αριστείδης Σάμιτας, το μέλος του Συμβουλίου Διοίκησης του Ε.Κ.Π.Α. Καθηγητής κ. Δημήτριος Καινούργιος, ο Κοσμήτορας της Σχολής Ο.Π.Ε. Καθηγητής κ. Νικόλαος Ηρειώτης και ο Διευθυντής του Δ.Π.Μ.Σ. Αναπληρωτής Καθηγητής κ. Γεώργιος Δότσης.

graduation 1
graduation 2
graduation 4
graduation 8

Την τελετή τίμησαν με την παρουσία τους διδάσκοντες του Δ.Π.Μ.Σ. και η Γραμματέας του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών κα Αικατερίνη Σκούρα, καθώς και πλήθος συγγενών και φίλων των αποφοίτων.

Ευχόμαστε στις και στους αποφοίτους μας μια καλή και επιτυχημένη επαγγελματική σταδιοδρομία και το μεταπτυχιακό τους δίπλωμα να αποτελέσει αφετηρία για πολλές ακόμα επιτυχίες.

graduation 3 1
graduation 5