Ενημερωτική συνάντηση για το πρόγραμμα επιδοτούμενης πρακτικής άσκησης από το Γραφείο Διασύνδεσης & Πρακτικής Άσκησης της ΣΕΦΑΑ

Επιχειρησιακό πρόγραμμα  «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης»

αφισα. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΕΦΑΑ ΕΚΠΑ
Αφίσα ενημερωτικής συνάντησης

Το Γραφείο Διασύνδεσης & Πρακτικής Άσκησης της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού καλεί σε διαδικτυακή ενημερωτική συνάντηση τους/τις φοιτητές/τριες ΣΕΦΑΑ, ΕΚΠΑ και τους φορείς Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού που ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιδοτούμενης πρακτικής άσκησης.

Ημερομηνία διαδικτυακής συνάντησης: Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021, ώρα 14.00 – 15.00 μ.μ. (https://uoa.webex.com/uoa/j.php?MTID=m4b90c93fa1f9c9fed99e6b3b86ad919c).

Η συγκεκριμένη δράση εντάσσεται στο ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης».

Επιστημονική Υπεύθυνη Πρακτικής Άσκησης: Ασπασία Δανιά, Επίκουρη Καθηγήτρια, ΣΕΦΑΑ, ΕΚΠΑ

Scheduled Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις