Επιστημονική ημερίδα «Νέες Προοπτικές και Προκλήσεις στην Οργανωσική Ψυχολογία και τον Επαγγελματικό Προσανατολισμό» [12/03/2024]

Το Εργαστήριο Κοινωνικής και Οργανωσιακής Ψυχολογίας του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης και το Εργαστήριο Συμβουλευτικής Επιστήμης και Επαγγελματικής Σταδιοδρομίας του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Ε.Κ.Π.Α. σε συνεργασία με το Κέντρο Εφαρμοσμένης Ψυχολογίας και Προσωρινής Ανάπτυξης (Κ.Ε.ΨΥ.Π.Α.) του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου διοργανώνουν επιστημονική ημερίδα με θέμα «Νέες Προοπτικές και Προκλήσεις στην Οργανωσική Ψυχολογία και τον Επαγγελματικό Προσανατολισμό» την Τρίτη 12 Μαρτίου 2024 από τις 15:00 – 21:00 στο Αμφιθέατρο «Iωάννης Δρακόπουλος» (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30).

Συντονιστές της ημερίδας θα είναι ο Καθηγητής του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Ε.Κ.Π.Α., κ. Αλέξανδρος-Σταμάτιος Αντωνίου, η Αναπληρώτρια Καθηγήτρια του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Ε.Κ.Π.Α., κ. Αικατερίνη Αργυροπούλου και ο Επίκουρος Καθηγητής του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου, κ. Νίκος Δρόσος.

lab psy
Scheduled Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις