Πανελλήνιο Συνέδριο με θέμα: “Η Μοριακή Ιατρική από το Εργαστήριο στην Πράξη – Προκλήσεις και Ερωτήματα VI” [30/06-02/07/2022, Crowne Plaza, Αθήνα]

Το Ινστιτούτο Μοριακής Ιατρικής & Βιοϊατρικής Έρευνας σε συνεργασία με το Α΄ Τμήμα Χημειοθεραπείας, Α.Ν.Θ. «Θεαγένειο» και υπό την αιγίδα της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει Πανελλήνιο Συνέδριο με θέμα: “Η Μοριακή Ιατρική από το Εργαστήριο στην Πράξη – Προκλήσεις και Ερωτήματα VI” από τις 30 Ιουνίου έως τις 02 Ιουλίου στο Crowne Plaza (Μιχαλακοπούλου 50, Αθήνα). Το Συνέδριο θα πραγματοποιηθεί υβριδικά – με διαδικτυακή και φυσική συμμετοχή.

Η εγγραφή στο Συνέδριο είναι δωρεάν. Η παρακολούθηση επιτρέπεται μόνο σε Επαγγελματίες Υγείας και σε προπτυχιακούς/μεταπτυχιακούς φοιτητές. Οι φοιτητές είναι απαραίτητο να βεβαιώνουν την ιδιότητά τους, προσκομίζοντας αντίστοιχο αποδεικτικό στοιχείο.

Το Συνέδριο θα διεξαχθεί λαμβάνοντας όλα τα προληπτικά μέτρα κατά της διασποράς της COVID-19 και με φυσική παρουσία προκαθορισμένου αριθμού ατόμων, σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις. Η είσοδος στη συνεδριακή αίθουσα επιτρέπεται μόνο σε πλήρως εμβολιασμένους ή νοσήσαντες το τελευταίο τρίμηνο και απαιτείται η επίδειξη έγκυρου πιστοποιητικού εμβολιασμού ή πιστοποιητικού νόσησης. Για την είσοδο στην αίθουσα θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, η οποία αφορά στην άφιξη στο συνεδριακό χώρο και όχι το πότε πραγματοποιήθηκε η ηλεκτρονική εγγραφή. Όσοι συμμετέχοντες επιθυμούν να έχουν φυσική παρουσία, θα πρέπει να πραγματοποιήσουν την προεγγραφή τους ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας www.events.gr. Κατόπιν της εγγραφής, θα τους αποσταλεί ηλεκτρονικό barcode μέσω e-mail, το οποίο θα σαρώνουν κατά την είσοδο και έξοδό τους στην αίθουσα. Η χρήση μάσκας προστασίας είναι υποχρεωτική για όλους τους συμμετέχοντες.

Επικοινωνία:
Γραμματεία E.T.S. Events & Travel Solutions Α.Ε.
Ελ. Βενιζέλου 154, 17122 Ν. Σμύρνη
Τηλ.: 210- 98 80 032, Φαξ: 210-98 81 303
E-mail: ets@otenet.gr, ets@events.gr
Website: www.events.gr