Διημερίδα με θέμα “Η Ποιοτική Έρευνα στη Φυσική Αγωγή και τον Αθλητισμό” (19-20/3/2022)

Το Εργαστήριο Αθλητικής Παιδαγωγικής και Διδακτικής Φυσικής Αγωγής της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΣΕΦΑΑ) του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), και το Εργαστήριο Ποιοτικής Έρευνας στην Ψυχολογία και την Ψυχική Υγεία της Φιλοσοφικής Σχολής του ΕΚΠΑ συνδιοργανώνουν Διημερίδα με θέμα: «Η Ποιοτική Έρευνα στη Φυσική Αγωγή και τον Αθλητισμό».

Η Διημερίδα θα πραγματοποιηθεί 19-20 Μαρτίου 2022 στις εγκαταστάσεις της ΣΕΦΑΑ (Εθνικής Αντιστάσεως 41, 17237, Δάφνη).

Θα χορηγηθούν Βεβαιώσεις Συμμετοχής.

Η συμμετοχή στις ομιλίες/διαλέξεις της διημερίδας είναι ελεύθερη για όλους και όλες, ωστόσο τα Εργαστήρια απευθύνονται αποκλειστικά σε μεταπτυχιακούς και (μετα) διδακτορικούς φοιτητές κατόπιν εγγραφής στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://forms.gle/wMya29KJSvDngJu67

από έως
Scheduled Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις