Πρόσκληση από το Κέντρο “Αρχιμήδης”: «Καλοκαιρινό Πρόγραμμα Επιχειρηματικής Επιτάχυνσης 2022»

Ο Επιχειρηματικός Επιταχυντής του Κέντρου Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας Αρχιμήδης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών καλεί τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας του ΕΚΠΑ να υποβάλλουν Αίτηση για τη συμμετοχή τους στο Καλοκαιρινό Πρόγραμμα Επιχειρηματικής Επιτάχυνσης, μέχρι την Πέμπτη 30/06/2022, ενώ το πρόγραμμα θα ξεκινήσει στις 11/07/2022.

Η αίτηση συμμετοχής συμπληρώνεται ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του Κέντρου Αρχιμήδης: https://archimedes.uoa.gr/accelerator-invitation/

Ο Επιχειρηματικός Επιταχυντής του Κέντρου Αρχιμήδης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών έχει ως στόχο την προώθηση της επιχειρηματικότητας μεταξύ των μελών της πανεπιστημιακής κοινότητας, μέσω της επιτάχυνσης της επιχειρηματικής διαδικασίας από την ιδέα στην αγορά.

Καταγραφή

Περαιτέρω πληροφορίες για το πρόγραμμα μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω αρχείο: