Εκδήλωση του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του ΕΚΠΑ: “Το Επίκαιρο των Κλασικών” [15/4/22, 6 μ.μ.]

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής κος Αθανάσιος-Μελέτιος Κ. Δημόπουλος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην εκδήλωση του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών “Το Επίκαιρο των Κλασικών”.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 15 Απριλίου και ώρα 6.00 μ.μ. στο Αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος» στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30).

Προσφώνηση Πρύτανη ΕΚΠΑ, Καθηγητή κου Αθανάσιου-Μελέτιου Κ. Δημόπουλου
Προσφώνηση Προέδρου Τμήματος ΔΕΟ, Καθηγητή κου Δημήτρη Θωμάκου

-Παρουσίαση κου Πάνου Παπάζογλου, Διευθύνοντος Συμβούλου ΕΥ Ελλάδος, & VE Τμήμα ΔΕΟ
«Η Φορολογία της Αρχαίας Αθήνας μέσα από το Πρίσμα της Σύγχρονης Διεθνούς Πρακτικής των Επιχειρήσεων»