45% μείωση διδάκτρων σε όλα τα επιμορφωτικά προγράμματα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. μέχρι 31/7!

Θέλεις να αναπτύξεις τις ικανότητές σου και να πετύχεις τους στόχους σου; Θέλεις να αποκτήσεις νέα skills, μόρια για διορισμό ή εξέλιξη και σημαντικές γνώσεις, με Πιστοποιητικό Επιμόρφωσης από το μεγαλύτερο Πανεπιστήμιο της Ελλάδας; Τα επιμορφωτικά προγράμματα του Learn Inn ΕΚΠΑ, του Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σου δίνουν τα εφόδια που χρειάζεσαι!

PR Slide Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. 45 μείωση διδάκτρων μέχρι 31 7

Με αναγνωρισμένα μοριοδοτούμενα προγράμματα που θα ενισχύσουν τη θέση σου στους πίνακες κατάταξης εκπαιδευτικών (ΑΣΕΠ), προγράμματα Ειδικής Αγωγής, Βιωματικής Μάθησης και πολλά άλλα, το Learn Inn ΕΚΠΑ, προσφέρει σημαντικά εργαλεία για να απογειώσεις την προσωπική και επαγγελματική σου εξέλιξη. Και μάλιστα με πολύ προσιτά δίδακτρα και με την ευελιξία να ξεκινήσεις το πρόγραμμα σου όποιο μήνα του καλοκαιριού ή του φθινοπώρου επιθυμείς!

Επίλεξε ένα από τα 30 προγράμματα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. μέχρι τις 31 Ιουλίου 2023, και κέρδισε μείωση διδάκτρων 45% σε όλα τα επιμορφωτικά προγράμματά του με προεγγραφή μόνο με 50€!

Δες όλα τα επιμορφωτικά προγράμματα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. και κάνε την αίτησή σου εδώ: https://learninn.cce.uoa.gr/epimorfotika-programmata/

Μην χάσεις την ευκαιρία, κάνε την προεγγραφή σου μέχρι τις 31 Ιουλίου και επένδυσε σήμερα στο μέλλον σου!

Learn Inn Ε.Κ.Π.Α.
Το Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. ιδρύθηκε το 2019 και αποτελείται από μια ομάδα αναγνωρισμένων καθηγητών, ειδικών και επαγγελματιών του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, με επιστημονικό Υπεύθυνο τον Αναπληρωτή Καθηγητή του Ε.Κ.Π.Α. κ. Μάριο Κουκουνάρα Λιάγκη. Με περισσότερους από 45 εκπαιδευτές, το Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. προσφέρει καινοτόμα e-learning και δια ζώσης επιμορφωτικά προγράμματα υψηλής ποιότητας, σε ένα ευρύ επιστημονικό πεδίο, όπως είναι η Εκπαίδευση, η Παιδαγωγική, η Έρευνα και τα Soft Skills.
Επειδή η καλή εκπαίδευση έχει τη δύναμη να αλλάξει τον κόσμο!