Webinar του Γραφείο Διασύνδεσης ΕΚΠΑ: «Η επίδραση της πανδημίας στην επαγγελματική ανάπτυξη: ο ρόλος των δεξιοτήτων διαχείρισης της σταδιοδρομίας» [22/1/22]

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το ενημερωτικό Webinar με θέμα «Η επίδραση της πανδημίας στην επαγγελματική ανάπτυξη: ο ρόλος των δεξιοτήτων διαχείρισης της σταδιοδρομίας».

Το συγκεκριμένο ενημερωτικό webinar θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022 και ώρα 11.30-13.00.

Ο σκοπός του ενημερωτικού σεμιναρίου έχει ως στόχο να συζητηθούν επίκαιρα ζητήματα της επαγγελματικής μας πορείας καθώς επίσης θέματα διαχείρισης προκλήσεων ενισχύοντας κατά αυτόν τον τρόπο την ενεργό εμπλοκή της επαγγελματικής μας πορείας στη δια βίου ανάπτυξη.

Επιπροσθέτως, αξιοσημείωτη θα είναι και η αναφορά σε δεξιότητες, οι οποίες αποτελούν τα βασικά εφόδια για την δια βίου ανάπτυξη στη διαχείριση της ρευστότητας του επαγγελματικού περιβάλλοντος.

Εισηγητής:

Αριστείδης Λορέντζος: Ψυχολόγος – Σύμβουλος Επαγγελματικού Προσανατολισμού Γραφείου Διασύνδεσης Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Υπερσύνδεσμος ενημερωτικού σεμιναρίου

Webex: https://uoa.webex.com/uoa/j.php?MTID=mca4e68f5eda91df868c57f2f94e3bcd1

Πληροφορίες για το webinar

H συμμετοχή είναι ανοιχτή σε όλους τους ενδιαφερόμενους και χωρίς κόστος.

Την ημέρα και ώρα διεξαγωγής του ενημερωτικού webinar θα επισκεφθείτε τον σύνδεσμο Webex Meetings

Το ενημερωτικό webinar θα πραγματοποιηθεί στην Ελληνική γλώσσα.

Για να υποβάλλετε ερωτήσεις ή σχόλια προς τον εισηγητή θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την φόρμα υποβολής σχολίων της εφαρμογής, η οποία θα είναι διαθέσιμη καθ’όλη τη διάρκεια της εκδήλωσης.

Όσοι ενδιαφέρονται για «βεβαίωση παρακολούθησης» παρακαλούνται να μπουν στο σύνδεσμο που παρατίθεται πιο κάτω προς συμπλήρωση των στοιχείων τους: https://forms.gle/rU7RMFQA1o1qoiv66

Διοικητική Υποστήριξη Γραφείου Διασύνδεσης Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.

Scheduled Παρουσιάσεις