“Χειμερινό Σχολείο στην Αναλυτική των Προβλέψεων” από το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του ΕΚΠΑ [19-21/12/22]

Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με το Business School του Πανεπιστημίου Durham του Ηνωμένου Βασιλείου, διοργανώνουν Χειμερινό Σχολείο στην Αναλυτική των Προβλέψεων για προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές και νέους επαγγελματίες. Στο σχολείο θα διδάξουν Καθηγητές του ΕΚΠΑ, του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών και του Πανεπιστημίου Durham και θα καλυφθεί μεγάλο εύρος της διαδικασίας και μεθοδολογίας της πρόβλεψης.

Η συμμετοχή είναι δωρεάν, για 40 θέσεις. Το σχολείο θα γίνει στο Μουσείο Ιστορίας του ΕΚΠΑ, Θόλου 5 στην Πλάκα, μεταξύ 19-21 Δεκεμβρίου 2022. Για δηλώσεις συμμετοχής και περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε την πρόσκληση που ακολουθεί.

από έως
Scheduled Θετικές Επιστήμες και Τεχνολογία Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις