Ημερίδα με θέμα «Ημέρα Καριέρας Νοσηλευτικής Ε.Κ.Π.Α.» (Nursing Career Day) [13/04/2024]

Το Τμήμα Νοσηλευτικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει για δεύτερη φορά εκδήλωση με θέμα «Ημέρα Καριέρας» (Nursing Career Day).

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 13 Απριλίου 2024 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης» και ώρες 09:00 έως 12:00 στο Κεντρικό Κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30 – Προπύλαια). Είσοδος και έξοδος από Ρήγα Φεραίου.

Με την εκδήλωση αυτή, οι απόφοιτοι και τελειόφοιτοι του Τμήματος Νοσηλευτικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών θα έχουν τη δυνατότητα να ενημερωθούν για τις εξελίξεις στην αγορά εργασίας, να γνωρίσουν εταιρείες και φορείς του ιδιωτικού και δημοσίου τομέα.

Η εκδήλωση θα έχει υβριδική μορφή περιλαμβάνοντας τόσο διαδικτυακή παρακολούθηση (https://www.youtube.com/watch?v=KrTxle0TfCQ) όσο και δια ζώσης, στο Κεντρικό Κτήριο του Πανεπιστημίου μας (Πανεπιστημίου 30, Κτήριο Προπυλαίων, Αμφιθέατρο Αργυριάδη).

Για συμμετοχή δημοσίων και ιδιωτικών φορέων και εταιρειών για παρουσίαση στην εκδήλωση ή απλή φυσική παρουσία με διαφημιστικό υλικό, banners και έντυπα παρακαλώ επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 210 7461505 και ή στο Email: epapani@nurs.uoa.gr.

Scheduled Επιστήμες Υγείας Παρουσιάσεις