Διαδικτυακή Εκδήλωση: Κοινωνική καινοτομία για την υγιή γήρανση και τις νοητικές διαταραχές: Ο ρόλος των νέων τεχνολογιών [8/4/22]

Η ερευνητική ομάδα της Α’ Νευρολογικής Κλινικής του ΕΚΠΑ στο Αιγινήτειο Νοσοκομείο που συμμετέχει στο πρόγραμμα SI4CARE-ADRION σας προσκαλεί στην Διαδικτυακή εκδήλωση με τίτλο: “Κοινωνική καινοτομία για την υγιή γήρανση και τις νοητικές διαταραχές: ο ρόλος των νέων τεχνολογιών” που θα πραγματοποιηθεί ψηφιακά την Παρασκευή 8 Απριλίου 2022 και ώρα 16.00-20.00.

Στόχος της εκδήλωσης είναι να αποτελέσει ένα σημείο συνάντησης για ειδικούς που ασχολούνται με θέματα παροχής υπηρεσιών υγείας στον ηλικιωμένο πληθυσμό, προκειμένου να ανταλλάξουν γνώσεις και εμπειρίες σχετικά με την αξιοποίηση των νέων τεχνολογιών για την υγιή γήρανση.

Για την συμμετοχή σας είναι απαραίτητη η εγγραφή μέσω του παρακάτω συνδέσμου:

Scheduled Επιστήμες Υγείας Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις