Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Κριτήρια ESG: Η σημασία ενσωμάτωσής τους στο business model μιας νεοφυούς επιχείρησης» [25/4/23]

Το Κέντρο Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας «Αρχιμήδης» και η Σχολή Οικονομικών & Πολιτικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με την Εταιρεία Συμβούλων Βιώσιμης Ανάπτυξης Global Sustain και με την υποστήριξη του Elevate Greece, σας προσκαλούν στην ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Κριτήρια ESG: Η σημασία ενσωμάτωσής τους στο business model μιας νεοφυούς επιχείρησης».

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 25 Απριλίου 2023 στο Αμφιθέατρο Άλκης Αργυριάδης (κεντρικό κτίριο ΕΚΠΑ στα Προπύλαια, Πανεπιστημίου 30). Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την πρόσκληση και το αναλυτικό πρόγραμμα που ακολουθούν:

Scheduled Θετικές Επιστήμες και Τεχνολογία Παρουσιάσεις