4ο Συμπόσιο Νέων Ερευνητών και Ερευνητριών «e-κοσυνδέσεις: Οι Ανθρωπιστικές Σπουδές στον Καιρό της Κλιματικής Αλλαγής» με την υποστήριξη του Ε.Κ.Π.Α. [02/03/2024]

Η Ελληνική Εταιρεία Αμερικανικών Σπουδών (HELAAS), με την οργανωτική υποστήριξη του Τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Ε.Κ.Π.Α, διοργανώνει το 4ο Συμπόσιο Νέων Ερευνητών και Ερευνητριών «e-κοσυνδέσεις: Οι Ανθρωπιστικές Σπουδές στον Καιρό της Κλιματικής Αλλαγής» που θα πραγματοποιηθεί στις 02 Μαρτίου 2024, από τις 9:30 έως τις 17:15 στο Αμφιθέατρο Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.

Το Συμπόσιο είναι δωρεάν. Η γλώσσα του συμποσίου είναι η Αγγλική.

Για το πρόγραμμα του Συμποσίου, παρακαλώ δείτε το ακόλουθο:

Για περιλήψεις των ανακοινώσεων και βιογραφικά ομιλητών και ομιλητριών, παρακαλώ δείτε:

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες Κλιματική Αλλαγή/Κρίση Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις