Παρουσίαση βιβλίου: «Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Ε.Κ.Π.Α. στην ελληνική κοινωνία και την επιστήμη»

Με χαρά σας προσκαλούμε στην εκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίου: «Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του Ε.Κ.Π.Α. στην ελληνική κοινωνία και την επιστήμη» την Πέμπτη 1η Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 6:00 μ.μ. στο Αμφιθέατρο «Ιωάννης Δρακόπουλος» στο Κεντρικό Κτήριο Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30, είσοδος από την οδό Ρήγα Φεραίου).

Συγγραφείς: Μυρτώ Δημητροπούλου και Ευγενία Μπουρνόβα

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης:

Χαιρετισμός από τον Πρύτανη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητή κ. Γεράσιμο Σιάσο

Παρουσίαση βιβλίου από τις συγγραφείς

Στρογγυλή τράπεζα με διατελέσαντες προέδρους

Συντονιστής: ο Πρόεδρος του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, Καθηγητής κ. Στέλιος Κώτσιος

Χορηγός: Πρόγραμμα Συμπληρωματικής Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης (elearning-Ε.Κ.Π.Α.)

Πρόσκληση Παρουσίαση βιβλίου ΤΟΕ