[CIVIS] Νέα Παράταση-Πρόσκληση για τη δημιουργία εκπαιδευτικών δράσεων-Virtual Mobility Call for proposals

Η πρόσκληση για τη δημιουργία εκπαιδευτικών δράσεων-Virtual Mobility Call for proposals αφορά στη δημιουργία/σχεδιασμό εκπαιδευτικών προτάσεων ψηφιακών-διαδικτυακών μαθημάτων και προγραμμάτων.

“Aiming to increase mobility among its students and staff members, promoting CIVIS values, and cultivating innovation in all addressed areas, the CIVIS Alliance CIVIS is launching its first call for Virtual Mobility programmes to be designed, submitted, and implemented by all partner universities”.

Τίτλος: CIVIS Virtual Mobility Programmes
Ποιους αφορά: Μέλη ΔΕΠ, ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ, ΕΕΠ
Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 28 Φεβρουαρίου 2022 (extended)
Αιτήσεις (ηλεκτρονικά): στη φόρμα https://civis.smapply.io/prog/call_for_proposals_virtual_mobility/

Δείτε αναλυτικά την εν λόγω πρόσκληση, τις προϋποθέσεις συμμετοχής, τα κριτήρια επιλεξιμότητας και χρηματοδότησης των προτάσεων (βλ. συνημμένο σχετικό αρχείο παρακάτω) στην επίσημη ιστοσελίδα του CIVIS.
Για περαιτέρω πληροφόρηση: VM-CIVIS@unibuc.ro