Ανοιχτή εκδήλωση με θέμα: «Πολυπλοκότητα και Ευαλωτότητα ως στοιχεία της σχεσιακής στάσης στην ψυχοθεραπευτική πρακτική» [19/04/2024]

Το Εργαστήριο Ποιοτικής Έρευνας στην Ψυχολογία και την Ψυχική Υγεία, του Τμήματος Ψυχολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και το Διεθνές Μετεκπαιδευτικό Πρόγραμμα Συμβουλευτικής και Ψυχοθεραπείας: Συστημική, Αφηγηματική, Συνεργατική-Διαλογική Προσέγγιση διοργανώνουν ανοικτή εκδήλωση με θέμα: «Πολυπλοκότητα και Ευαλωτότητα ως στοιχεία της σχεσιακής στάσης στην ψυχοθεραπευτική πρακτική». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 και ώρες 10.00-14.00 στο Παλαιό Πανεπιστήμιο, Θόλου 5 και Κλεψύδρας, Πλάκα.

Προσκεκλημένες ομιλήτριες είναι οι κ.κ. Sylvia London και Irma Rodriguez, Teaching Faculty of Houston Galveston Institute και Taos Institute (Η.Π.Α.).

Επιστημονική υπεύθυνη της εκδήλωσης είναι η Καθηγήτρια Συμβουλευτικής Ψυχολογίας του Ε.Κ.Π.Α. κ. Φιλία Ίσαρη. Η είσοδος είναι ελεύθερη.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΦΙΣΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ 19 4 2024
Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες