Πρόσκληση ημερίδας του Π.Μ.Σ. «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση» [16/02/2024]

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση» του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, της Φιλοσοφικής Σχολής, του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει ημερίδα Μεταπτυχιακών φοιτητών με τίτλο: «Νέοι Ερευνητές στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό». Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 9:00 π.μ. στο Διδασκαλείο Ελληνικής Γλώσσας του Ε.Κ.Π.Α. (Γεωργίου Χατζηδάκη – Πανεπιστημιούπολη, 157 72 Ζωγράφου).

Η Διευθύντρια του ΠΜΣ είναι η κα Αικατερίνη Αργυροπούλου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια του Ε.Κ.Π.Α. Στη Συντονιστική Επιτροπή μετέχουν τα μέλη Δ.Ε.Π. του Ε.Κ.Π.Α. κ.κ.: Αγγελική Γενά, Καθηγήτρια, Φαίη Αντωνίου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Δημήτριος Φωτεινός, Αναπληρωτής Καθηγητής, και Ιωάννης Ρουσσάκης, Επίκουρος Καθηγητής.

Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα:

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες