Εκδήλωση-ημερίδα ΠΜΣ «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση» [17/2/23]

Την Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 9:30 π.μ. στο Διδασκαλείο Ελληνικής Γλώσσας , ΕΚΠΑ (Γεωργίου Χατζηδάκη – Πανεπιστημιούπολη, 157 72 Ζωγράφου) θα πραγματοποιηθεί η ημερίδα του ΠΜΣ «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση» του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, της Φιλοσοφικής Σχολής, του Πανεπιστημίου Αθηνών με τίτλο: «Νέοι Ερευνητές στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό».

Για την σημαντική και ανιδιοτελή συμβολή τους στο Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα «Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός και Διά Βίου Μάθηση» θα τιμηθούν ο Ομ. Καθηγητής Παιδαγωγικής κ. Μιχαήλ Κασσωτάκης, ο αφ. Καθηγητής Παιδαγωγικής κ. Γεώργιος Πασιάς και η Καθηγήτρια του ΠαιΤΔΕ κ. Αγγελική Γενά.

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες Παρουσιάσεις