Έκθεση φοιτητικών ψηφιακών καλλιτεχνικών έργων από το Τμήμα Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου – Εγκαίνια 6/4/2022

Την Τετάρτη 6 Απριλίου 2022 στις 3-5 μμ., στην αίθουσα Δ204 του συγκροτήματος Ευρίπου στα Ψαχνά Ευβοίας, θα γίνουν τα εγκαίνια μία μικρής έκθεσης φοιτητικών ψηφιακών καλλιτεχνικών έργων που δημιούργησαν οι 3ετής φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου της Σχολή Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΕΚΠΑ, ως αποτέλεσμα του μαθήματος Εργαστήριο Ψηφιακής Καλλιτεχνικής Δημιουργίας ΙΙΙ του χειμερινού εξαμήνου.

Συμμετέχουν οι φοιτητές/τριες (σε αλφαβητική σειρά):
Μαλβίνα Αρακελιάν, Δανάη Αυγερινού, Χρήστος Βοϊνάς, Ασπασία Γκλέκα, Μαρία Διαμαντοπούλου, Βαρβάρα Κατριτζιδάκη, Εύα Κοβάτσου, Γωγώ Κολλιοπούλου, Αντώνης Κορδάτος, Κωνσταντίνα Κορομπίλη, Κώστας Κουρμπόγλου, Σπύρος Κούρος, Ηλίας Λαχανάς, Φωτεινή Μάντσιου, Φαίη Μαραμπίδου, Στέλιος Μπαΐρας, Μάνος Μπίτος, Μαρία Μπούρα, Αθανάσιος Μπουτσούκης, Στέλιος Πανούσης, Άννα Ρούσση, Άκης Σκαράκης, Νικολέττα Τασιοπούλου, Κλειώ Τέρπου, Γιώργος Τσιαντάρης, Άννα Φιλίδου, Γεωργία Φωτίου, Ράνια Φωτίου, Σμαράγδα Χαραμόγλου, Λένα Χαρμαντζή, Μαρία Χριστοπούλου.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΚΘΕΣΗΣ/ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ: δρ. Κατερίνα Αντωνοπούλου | αναπληρωτής καθηγητής Δημήτρης Χαρίτος
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Εργαστήριο Δ204, Συγκρότημα Ευρίπου, Ψαχνά Ευβοίας, Τ.Κ. 34400

Ιστοχώρος Τμήματος Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου: https://www.dcarts.uoa.gr/

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις