Ημερίδα του ΠΜΣ «Εφαρμοσμένη Διαχείριση Κινδύνων/Εσωτερικός Έλεγχος» [2/11/2022]

image 68

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Εφαρμοσμένη Διαχείριση Κινδύνων/Εσωτερικός Έλεγχος» διοργανώνει, σε συνεργασία με το Ινστιτούτο Εσωτερικών Ελεγκτών Ελλάδας (IIA Greece), ημερίδα με τίτλο “Feel the Rythm – Interaction between Universities and Corporations”, την Τετάρτη 2/11/2022 στο κεντρικό κτήριο του ΕΚΠΑ (Προπύλαια του Πανεπιστημίου), Αμφ. Ιωάννης Δρακόπουλος (ώρα 11.00-14.00).

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα της ημερίδας.

Παρακαλούμε ειδοποιήστε μας για την παρουσία σας μέχρι την Κυριακή 30/10/2022 στο e-mail: appliedriskmgt@econ.uoa.gr.

Scheduled Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις