Πρόσκληση στην επετειακή εκδήλωση με τίτλο «Σαράντα χρόνια Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης 1984-2024» [18/01/2024]

Ο Πρύτανης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών Καθηγητής κ. Γεράσιμος Σιάσος έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στην επετειακή εκδήλωση με τίτλο «Σαράντα χρόνια Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης 1984-2024» που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου 2024, ώρα 18.30 στο Κτήριο Κωστής Παλαμάς (Ακαδημίας 48).

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης περιλαμβάνει:

Προσφώνηση από τον Πρύτανη του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, Καθηγητή κ. Γεράσιμο Σιάσο.

Χαιρετισμούς από:
− τον Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών της Αγωγής του ΕΚΠΑ, Καθηγητή κ. Θωμά Μπαμπάλη
− τον Πρόεδρο του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης της Σχολής Επιστημών της Αγωγής του ΕΚΠΑ, Καθηγητή κ. Κωνσταντίνο Σκορδούλη
− εκπροσώπους φορέων.

Θα ακολουθήσει η κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας και δείπνο.

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες Παρουσιάσεις