Συμπληρωματική προκήρυξη υποβολής αιτήσεων στο Διιδρυματικό ΠΜΣ “Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας για την Εκπαίδευση” του ΤΕΑΠΗ του ΕΚΠΑ για το ακαδ. έτος 2023-2024

Το Διιδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας για την Εκπαίδευση» που χορηγεί Δίπλωμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΜΣ) του Τμήματος Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία σε συνεργασία με το Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, το Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και το Τμήμα Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής ανακοινώνει συμπληρωματική εκδήλωση ενδιαφέροντος, για την εισαγωγή Δεκατεσσάρων (14) φοιτητριών και φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 (http://www.icte.ecd.uoa.gr/images/simpliromatiki_prosklisi_2_23-24.pdf).

Hμερομηνία λήξης κατάθεσης δικαιολογητικών: Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024

Έναρξη Προγράμματος Σπουδών 2023-2024: Φεβρουάριος 2024