Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του ΕΚΠΑ πραγματοποίησε την ετήσια τελετή απονομής υποτροφιών για τους αριστεύσαντες φοιτητές του

Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών του ΕΚΠΑ πραγματοποίησε στις 13 Φεβρουαρίου, παρουσία του Πρύτανη Καθηγητή κου Μελέτιου-Αθανάσιου Δημόπουλου, την ετήσια τελετή απονομής υποτροφιών για τους αριστεύσαντες φοιτητές του, νεοεισερχόμενων και όλων των ετών σπουδών.

Με χαιρετισμό ο Πρύτανης του ΕΚΠΑ, Καθηγητής Μελέτιος-Αθανάσιος Δημόπουλος, συνεχάρη τους διακριθέντες φοιτητές για τις επιδόσεις τους και τόνισε ότι το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών (ΔΕΟ) του ΕΚΠΑ, με γνώμονα την ακαδημαϊκή αριστεία και το υψηλό ακαδημαϊκό ήθος, αναγνωρίζει και επιβραβεύει τις επιτυχίες των φοιτητών του που διαπρέπουν στις σπουδές τους.

Τις υποτροφίες προσέφεραν:

Ο κος Πάνος Παπάζογλου, Σύμβουλος Διοίκησης και πρ. Διευθύνων Σύμβουλος της ΕΥ Ελλάδος, ο κος Χρήστος Χριστίδης, Διευθυντής Ανθρωπίνων Πόρων και η κα Ολγα Τριανταφύλλου, CSR Manager της ΒΙΑΝΕΞ ΑΕ και ο κος Θεοφάνης Μυλωνάς Διευθύνων Σύμβουλος της Eurobank Asset Management ΑΕΔΑΚ.

Την απονομή των υποτροφιών ακολούθησε η κοπή πίτας του Τμήματος, παρουσία των βραβευθέντων φοιτητών, των γονέων τους και του προσωπικού του Τμήματος.