Διάλεξη του Ομ. Καθηγητή του ΕΚΠΑ, Ηλ. Νικολακόπουλου, με θέμα: “Η δύσκολη εμπέδωση μιας μαζικής ανταγωνιστικής δημοκρατίας” [13/4/2022, 18:30]

Ο Τομέας Κοινωνικής Θεωρίας και Κοινωνιολογίας του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης του ΕΚΠΑ, στο πλαίσιο του κύκλου τιμητικών εκδηλώσεων προς τους Ομότιμους Καθηγητές του Τομέα με θέμα: “Κοινωνιολογία και Δημοκρατία”, σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε τη Διάλεξη του Ομότιμου Καθηγητή του ΕΚΠΑ κ. Ηλία Νικολακόπουλου με θέμα: “Η δύσκολη εμπέδωση μιας μαζικής ανταγωνιστικής δημοκρατίας”, η οποία θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13 Απριλίου στις 18:30 στο Αμφιθέατρο Δρακοπούλου (Πανεπιστημίου 30).

Για περαιτέρω πληροφορίες για την εκδήλωση μπορείτε να απευθυνθείτε στην κ. Γεωργία Παπαδοπούλου (Τομέας Κοινωνικής Θεωρίας και Κοινωνιολογίας του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης του ΕΚΠΑ)
Τηλ: 210 3688959
Ηλεκτρονική διεύθυνση: gepapa@pspa.uoa.gr

Βλ. επίσης: https://hub.uoa.gr/circle-of-honorary-events-for-the-emeritus-teachers/