Πρώτο τεύχος του περιοδικού M.I.L.A. του Εργαστηρίου Πολυμέσων και Γλωσσικών Εφαρμογών του Ε.Κ.Π.Α.

Το πρώτο τεύχος του δίγλωσσου περιοδικού του Εργαστηρίου Πολυμέσων και Γλωσσικών Εφαρμογών – MILA μόλις εκδόθηκε.
Φοιτήτριες, φοιτητές, απόφοιτες και απόφοιτοι του Τμήματος Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών συμβάλλουν με τα άρθρα τους.

Καλή ανάγνωση σε ελληνόφωνους και γερμανόφωνους!

m.i.l.a titelseite 01 rz

epub.lib.uoa.gr/index.php/mila/issue/view/215

M.I.L.A.: Περιοδικό για πολυμέσα, διαπολιτισμικότητα και γλωσσικές εφαρμογές / Zeitschrift für Multimedia, Interkulturalität und Linguistische Anwendungen / Journal of Multimedia, Interculturalism and Linguistic Applications του Εργαστηρίου Πολυμέσων και Γλωσσικών Εφαρμογών του Τμήματος Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Ε.Κ.Π.Α.