Η Ορκωμοσία των εξήντα έξι (66) αποφοίτων του Τμήματος Τουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών διεξήχθη δια ζώσης την Πέμπτη 6 Μαΐου 2022 στο αμφιθέατρο Παπαρρηγόπουλου (κτήριο Μ.Θ.Ε.).
![NIKOS 199](https://hub.uoa.gr/wp-content/uploads/2022/05/NIKOS_199-1024x684.jpg)
![NIKOS 192](https://hub.uoa.gr/wp-content/uploads/2022/05/NIKOS_192-1024x684.jpg)
![AG 324](https://hub.uoa.gr/wp-content/uploads/2022/05/AG_324-1024x684.jpg)
Έντονος ο παλμός στο κατάμεστο αμφιθέατρο. Έκδηλη ήταν και η χαρά, αλλά και η συγκίνηση, τόσο των πτυχιούχων όσο και του διδακτικού προσωπικού!
Η Πρόεδρος του Τμήματος, Καθηγήτρια κ. Ε. Σελλά, συνεχάρη όλες και όλους τους πτυχιούχους και τους ευχήθηκε καλή σταδιοδρομία, επιτυχία στις επιλογές τους, επαγγελματική καταξίωση καθώς και προσωπική και οικογενειακή ευτυχία.
![received 2172859999539315](https://hub.uoa.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_2172859999539315.jpeg)