Παρουσίαση του βιβλίου “Θεολογική και Χημική επισκόπηση της Ανάστασης του Λαζάρου και του Χριστού κατά Ιωάννην Ευαγγέλιο” των Θ. Μαυρομούστακου και Σ. Δεσπότη [11/5/22, 6μμ]

Οι Εκδόσεις ΕΚΠΑ διοργανώνουν παρουσίαση του βιβλίου “Θεολογική και Χημική επισκόπηση της Ανάστασης του Λαζάρου και του Χριστού κατά Ιωάννην Ευαγγέλιο” των συγγραφέων Θ. Μαυρομούστακου (Καθηγητής του Τμήματος Χημείας του ΕΚΠΑ και Διδάκτωρ του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας του ΕΚΠΑ) και Σ. Δεσπότη (Καθηγητής του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ), η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Μαΐου στις 6 μ.μ. στο Αμφιθέατρο Α15 του Τμήματος Χημείας του ΕΚΠΑ.

Τίθεται παρακάτω η πρόσκληση αλλά και το πρόγραμμα της παρουσίασης:

Scheduled Ανθρωπιστικές, Κοινωνικές Επιστήμες & Τέχνες Πανεπιστημιακή Κοινότητα Παρουσιάσεις